Katalog on-line

Katalog on-line

Wolne Lektury

FunEnglish.pl

KiDN

PRCz

„Inwestycję zrealizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020”
Data zakończenia zadania 28.02.2017r.

 
Dofinansowanie zadań w ramach Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek"
mkwc-logo.png
Liczba odsłon:1,548,327 Liczba wejść:97,730
stat4u

Napisz do nas

Biblioteka Publiczna w Klikuszowej przeprowadziła 10.01.2012. konkurs wiedzy o książce. Odbył się on w Szkole Podstawowej w Obidowej, a wzięło w nim udział 12 uczniów. Dzieci pisały test, zawierający pytania zarówno otwarte jak i zamknięte. Test skonstruowany był pod kątem czekającego uczniów testu sprawdzającego wiedzę ze szkoły podstawowej po klasie szóstej. Ponadto wszyscy wykazali się także umiejętnościami analizy i interpretacji obrazu Zygmunta Waliszewskiego ,,Pejzaż zimowy z chatą” oraz wiersza Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej ,,Do śniegu”. Były one zamieszczonej w drugiej części testu. Nagrodę, dyplom, książkę z płytą CD oraz adekwatny do zimowego krajobrazu ślizg (jabłuszko), za zajęcie I miejsca otrzymała Estera Janiec.
Do tego samego konkursu przystąpiło 13.01.2012r. również 19 uczniów ze Szkoły Podstawowej z Klikuszowej Nagrodzony został Michał Matuszek..
Uczniowie z tych szkół pisali test w swoich salach lekcyjnych, za udostępnienie których organizator pragnie serdecznie podziękować Dyrekcji placówek. Sami zaś uczestnicy konkursów rzetelnie podeszli do pisania testu, dlatego też należy wszystkich mocno pochwalić.