Katalog on-line

Katalog on-line

Wolne Lektury

FunEnglish.pl

KiDN

PRCz

„Inwestycję zrealizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020”
Data zakończenia zadania 28.02.2017r.

 
Dofinansowanie zadań w ramach Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek"
mkwc-logo.png
Liczba odsłon:1,526,113 Liczba wejść:97,285
stat4u

Napisz do nas

Podczas spotkań wakacyjnych uczestnicy wzięli udział
w warsztatach plastycznych, które poprowadziła Pani Maria Wnęk. Pod okiem artystki młodzi plastycy namalowali akwarelami swój pierwszy obraz, który od tej pory będzie pamiątką zdobiącą wnętrze ich pokoju.
Dzieci i młodzież miały możliwość spotkania z książką, nie tylko je czytając, ale także opracowując własny tekst krótkiej bajki. Wzięły też udział w zabawie z masą solną projektując piękne wazony, jak również w różnych grach i zabawach ruchowych, grach planszowych, kalamburach, grach dramowych czy wycieczce. Urozmaiceniem spotkań był teatrzyk małych form. Na przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek” w Gminnej Bibliotece Publicznej oprócz uczestników spotkań w Bibliotece przyszły także przedszkolaki z Przedszkola im. Wróbelka Elemelka. Również dzieci z Nowej Białej miały możliwość oglądnięcia tego przedstawienia. W związku z brzydką pogodą zakończenie wakacji nie odbyło się przy ognisku tak jak planowano, ale w Bibliotece. Organizowane przez Gminną Bibliotekę wakacje pozwoliły młodym uczestnikom na twórcze i mądre spędzenie wolnego czasu w miłej i radosnej atmosferze.
Po raz kolejny zajęcia wakacyjne stały się dowodem na to, że biblioteka nie jest cichymi nudnym miejscem i zawsze warto do niej zaglądnąć.