Katalog on-line

Katalog on-line

Wolne Lektury

FunEnglish.pl

KiDN

PRCz

„Inwestycję zrealizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020”
Data zakończenia zadania 28.02.2017r.

 
Dofinansowanie zadań w ramach Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek"
mkwc-logo.png
Liczba odsłon:1,613,044 Liczba wejść:99,321
stat4u

Napisz do nas

Podczas tegorocznych ferii można było zabawić się w kalambury, w tabu, zagrać w gry planszowe, gry towarzyskie, wspólnie oglądnąć film, pograć w tenisa i w bilard, wziąć udział w rozgrywkach tenisa stołowego i bilarda . Ponadto można było pobawić się w teatr z własnoręcznie wykonaną kukiełką.
Nie lada atrakcją dla uczestników było spotkanie z Panem Krzysztofem Petkiem, autorem książek dla młodzieży, który opowiedział o swoich podróżach i wyprawach oraz warsztaty plastyczne z Panią Marią Wnęk. Na warsztatach uczestnicy zapoznali się z techniką decoupage oraz malowania martwej natury farbami akrylowymi. Każdy biorący udział w zajęciach mógł cieszyć się własnoręcznie ozdobionym małym świecznikiem w postaci serduszka oraz namalowanym przez siebie obrazkiem. Każde spotkanie rozpoczynało się od głośnego czytania fragmentu książki „Klub latających ciotek”.
Podczas tych zimowych dni biblioteka i świetlica stały się miejscem, w którym można było ciekawie i twórczo spędzić wolny czas. Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie zajęć oraz uczestnikom serdecznie dziękujemy.
Wszystkich zapraszamy do odwiedzania Gminnej Biblioteki Publicznej w Waksmundzie.