Katalog on-line

Katalog on-line

Wolne Lektury

FunEnglish.pl

KiDN

PRCz

„Inwestycję zrealizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020”
Data zakończenia zadania 28.02.2017r.

 
Dofinansowanie zadań w ramach Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek"
mkwc-logo.png
Liczba odsłon:1,613,077 Liczba wejść:99,321
stat4u

Napisz do nas

W dniach od 21 do 25 stycznia 2019 roku w Bibliotece Publicznej w Lasku oraz w Bibliotece Publicznej w Klikuszowej zrealizowana została inicjatywa pod hasłem: „Ferie z książką i nie tylko”, w ramach której zorganizowano zajęcia dla dzieci i młodzieży – czytelników wyżej wymienionych placówek. Nie zabrakło oczywiście różnego rodzaju gier planszowych, zgadywanek czy zabaw na śniegu, jednak punkt kulminacyjny feryjnych spotkań stanowiło czytanie książki. Na bieżący rok wybrana została piękna dziecięca historyjka  zatytułowana „Ulepimy dziś bałwana”. Ponadto najmłodsi czytelnicy poznali przygody Renifera Niko, a to za sprawą emisji bajki pt. „Renifer Niko ratuje święta”. Odbyły się również  zajęcia plastyczne, w czasie których dzieci ćwiczyły swoje zdolności manualne poprzez ozdabianie wykonanych z papieru bałwanków i reniferów.

Dziękując uczniom za miło spędzony czas, serdecznie zapraszamy i zachęcamy do jak najczęstszego odwiedzania naszych bibliotek.

ferie w bibliotece