Katalog on-line

Katalog on-line

Wolne Lektury

FunEnglish.pl

KiDN

PRCz

„Inwestycję zrealizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020”
Data zakończenia zadania 28.02.2017r.

 
Dofinansowanie zadań w ramach Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek"
mkwc-logo.png
Liczba odsłon:1,449,212 Liczba wejść:95,411
stat4u

Napisz do nas

W dniu 6 listopada 2019 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Targu z siedzibą  w Waksmundzie gościła pana Pawła Kopijera,  autora książki fantasy  pt. „Mrok we krwi”,  menedżera, przedsiębiorcę, wykładowcę akademickiego, eksperta efektywności rozwoju, twórcę licznych publikacji z dziedziny zarządzania oraz metodologii badań rynkowych.

Spotkania odbyły się w Szkole Podstawowej w Gronkowie i w Ostrowsku.

Podczas prelekcji autor zwracał się do młodych uczestników i zachęcał ich do czytania książek, które rozwijają wyobraźnię, kreatywność i pomysłowość. Po przedstawieniu prezentacji, nawiązującej do lektury „Mrok we krwi”, uczestnicy, rywalizując w grupach, wypełnili test, który pozwolił im zapoznać się z bohaterami utworu. Ponadto Paweł Kopijer zachęcał do realizacji tego, co pozornie nieosiągalne, twierdząc, że tylko determinacją, wytrwałością i skutecznym dążeniem do celu można urzeczywistnić wiele marzeń, nawet tych, które wydają się nierealne.

Na zakończenie spotkania można było zakupić wyżej wymienioną publikację.

Dziękujemy  dyrektorom szkół i nauczycielom za umożliwienie wizyty pana Kopijera w powyższych szkołach, a młodzież zachęcamy do częstego sięgania po literaturę, która może stać się inspiracją do spełnienia marzeń.