W pierwszym tygodniu w Świetlicy odbywał się kurs tańca nowoczesnego ( house, street jazz, funk, contemporary dance) prowadzonego przez Adriana Wiśniewskiego.
W drugim tygodniu ferii odbyły się warsztaty plastyczne – malowanie na szkle. Prowadził je Pan Ryszard Klamerus plastyk. Tematyka do malowanych obrazków zaczerpnięta została z legend, tradycji i kultury podhalańskiej. W warsztatach wzięło udział 20 uczestników. Wszystkie prace zostały oprawione i przez dwa tygodnie będzie można je oglądać w Gminnej Bibliotece . Są naprawdę piękne. Zapraszamy wszystkich do ich obejrzenia.
Podczas tegorocznych ferii nie zabrakło również miejsca na książkę, można było pograć w gry planszowe, kalambury, bilard, piłkarzyki, pooglądać film.