W zabawie uczestniczyły dzieci z Klikuszowej oraz Lasku. Uczestnicy układali wylosowane postacie bajkowe z przeróżnych korków, wykonano:
,, Misia Uszatka’’ – Sylwia Rypel i Sebastian Rypel, ,, Myszkę Miki’’ ułożyła Kinga Łyszczarz i Sylwia Nykaza oraz postać ,, Małgosi’’ wykonała Julka Saguła.
Dzieci wzięły też udział w konkursie na bajkowe postacie gdzie wykonywały z różnych kawałków materiału kukiełki. Dzieci przy tym świetnie się bawiły. Zostały wyróżnione kukiełki ,, Muminka’’ i ,, Królewny Śnieżki’’. Wszystkie dzieci za udział w zabawach i konkursach otrzymały małe upominki.