Było to spotkanie robocze bibliotekarzy, połączone z prezentacją Biblioteki Publicznej w Lasku, która pod koniec zeszłego roku została przeniesiona do nowego lokalu. Podczas spotkania wszyscy mieli możliwość obejrzenia nowych pomieszczeń biblioteki. Biblioteka ma trzy piękne sale dla czytelników z wydzielonym kącikiem dla malucha i dwoma stanowiskami komputerowymi. Jest to teraz miłe i przyjazne miejsce.
Bibliotekarzom i gościom serdecznie dziękujemy za przybycie.
Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które przyczyniły się do zmiany wizerunku biblioteki.
Życzymy wszystkim użytkownikom wielu dobrych książek i zapraszamy mieszkańców Lasku do korzystania z oferty biblioteki.

Również Biblioteka Publiczna w Pyzówce została przeniesiona do nowego, pięknie wyremontowanego pomieszczenia w budynku Szkoły Podstawowej w Pyzówce.

Zapraszamy Wszystkich do naszych bibliotek .