Podczas tegorocznych wakacji, można było wspólnie pobawić się książką, uczestniczyć w zajęciach biblioterapeutycznych, grze dramowej, teatrzyku, posłuchać głośno czytanych bajek i baśni. Ponadto przez dwa dni można było wziąć udział w warsztatach filmowych, które poprowadzili – Dominika Łapka (scenarzysta) i Tomasz Jurkiewicz (reżyser). Podczas tych warsztatów odbył się m. in. mini casting. Natomiast dwudniowe warsztaty plastyczne poprowadził Łukasz Zabdyr – ilustrator książek. Uczestnicy warsztatów własnoręcznie opracowywali gry planszowe i wspólnie w nie grali. Również przez dwa dni odbywały się zajęcia kulinarne, podczas których uczestnicy piekli ciasteczka, robili koktajl i sałatkę owocową. Specjały „mini wakacyjnej kuchni” wszystkim bardzo smakowały i na pewno wyszły na zdrowie. Uczestnicząc w zajęciach wakacyjnych można było również oglądnąć wspólnie film, pograć w kalambury, tabu, gry ruchowe, tenis, bilard, wziąć udział w pieszej wycieczce, a na zakończenie wspólnie spotkać się przy grillu.
Uczestnicząc w zajęciach, dzieci mogły wspólnie spędzić wolny czas i wypełnić go twórczą, a przy tym przyjemną i wesołą zabawą.
Wszystkim uczestnikom zajęć serdecznie dziękujemy za wspólną, miłą zabawę i zapraszamy do korzystania z oferty Gminnej Biblioteki Publicznej i Świetlicy w Waksmundzie.