Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty plastyczne : malowanie kamieni oraz wykonanie kwiatów z papieru i bibuły. W programie nie zabrakło spotkań z książką – uczestnicy posłuchali legend o Krakowie, a także ulubionych baśni Andersena. Turniej gier planszowych, gry i zabawy ruchowe, zagadki literackie, kalambury - to pozostałe atrakcje, które pozwoliły w sympatycznej atmosferze spędzić wakacyjne popołudnia.
Trwa wakacyjny konkurs czytelniczy pt. „Rozczytane wakacje” – użytkownicy z największą
ilością wypożyczonych książek, zostaną nagrodzeni.
Dziękujemy za udział w zajęciach i zapraszamy do odwiedzin Biblioteki!