Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty plastyczne z Panią Marią Wnęk. Bardzo ciekawe było spotkanie autorskie z Panem Krzysztofem Petkiem autorem książek dla młodzieży, podróżnikiem, podczas którego opowiedział on o swoich podróżach i wyprawach. Dodatkową atrakcją były zajęcia kulinarne. Podczas spotkań nie zabrakło czasu na wspólne czytanie książki. Były też gry, zabawy, zabawy na śniegu, gry planszowe, gry towarzyskie, bilard, tenis. Każdy mógł przyjść do biblioteki i świetlicy by tutaj razem wspólnie się spotkać, bawić i tworzyć. Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie zajęć oraz uczestnikom serdecznie dziękujemy. Wszystkich zapraszamy do częstego odwiedzania Gminnej Biblioteki Publicznej w Waksmundzie.