. Korzystając ze sprzyjającej zimowej aury nasze spotkania zaczęliśmy od „białego szaleństwa” na śniegu. Po powrocie do biblioteki było rozgrzewające kakao i zajęcia plastyczne „zimowy krajobraz”. Na spotkaniu z książką czytelnicy zapoznali się z „Zosią z ulicy Kociej” Agnieszki Tyszki oraz wykonali kreatywne prace plastyczne postacie-figurki – czyli „coś z niczego”. Figurki te posłużyły do przedstawienia postaci bohaterów w krótkich scenkach teatralnych. Kolejne zajęcia to turniej warcabowy z nagrodami. Ostatnie spotkanie to warsztaty plastyczne, na których odbyło się malarstwo na folii „Ziemia Ojczysta”. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Dziękując wszystkim za wspólne spotkania zapraszamy do biblioteki.