W zimowy wieczór do naszej świetlicy przyjechała "lalkowa Królowa Śniegu".
W baśni H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu” zimna i okrutna władczyni krainy lodu, której obce są ciepłe, serdeczne uczucia, postanawia zniszczyć małą dziewczynkę, która w imię przyjaźni pokonuje wiele niebezpieczeństw. Piękna baśń o miłości i przyjaźni dwojga dzieci, dorosłym znana z dzieciństwa ściska za serce - naprawdę..!!! U nas, w bibliotece powstała piękna praca - "Królowa Śniegu", ale nasza „Pani Zima” jest uśmiechnięta i patrzy przyjaźnie na wszystkich, którzy odwiedzają naszą bibliotekę.
Będzie z nami jeszcze do wiosny.