Podczas spotkania młodsi czytelnicy wysłuchali bajki ,, Bystruś – przygody małego skrzata’’, po czym dzieci odpowiadały na pytania dotyczące przeczytanej książki. Na zakończenie spotkania mali słuchacze otrzymali kolorowe kalendarzyki.

Z kolei uczniowie klas drugich zapoznali się z księgozbiorem biblioteki i zasadami wypożyczania książek. Dzieci dowiedziały się o pracy biblioteki, w której nie tylko można pożyczyć książkę, ale także wspólnie się spotkać, pobawić i mile spędzić wolny czas. Na zadanie uczniowie mieli napisać jaki jest związek między słowami biblioteka a kultura.

Serdecznie dziękujemy uczniom i wychowawcom za miłe spotkanie. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania biblioteki. Zachęcamy do częstego sięgania po dobrą książkę.