W konkursie udział wzięli czytelnicy i pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie. Uzyskali następujące miejsca:

Poezja w języku literackim:

I miejsce: Robert Piszcz – pracownik GBP w Waksmundzie: „Z nadzieją naprzód”

II miejsce: Wiktor Rejczak – czytelnik GBP w Waksmundzie: „Idźmy naprzód z nadzieją”

Proza w języku literackim:

III miejsce: Zuzanna Kudas – czytelnik  GBP w Waksmundzie: „Kochany Ojcze Święty”

W kategorii plastycznej konkursu udział wzięły:

Edyta Kruczek – czytelnik GBP w Waksmundzie

Monika Kruczek – czytelnik GBP w Waksmundzie

Nauczyciel przygotowujący:

mgr Robert Piszcz

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się dnia 21.10.2017 roku w Auli przy Szkole Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu.

GRATULUJEMY LAUREATOM!