Coś się zaczyna i coś się kończy - tak też i tegoroczne ferie zimowe, które trwały od 12 do 24 lutego 2018 r. dobiegły końca. W Bibliotece Publicznej  w Krauszowie, wśród książek i zapierającego dech widoku z okna, dzieci spotykały się, by nie nudzić się podczas wolnych dni. W pierwszy dzień powstał uśmiechnięty, duży papierowy bałwan, bo cóż to za ferie bez tego "Zimowego Pana". W następne dni uczestnicy malowali i wyklejali zimowe obrazki. Zręczne ręce dzieci utworzyły na Walentynki serce z kolorowych róż  z bibuły. Były również gry planszowe, zabawy ruchowe, bajkowe zagadki  i quizy. Na zakończenie ferii wszyscy spotkali  się w świetlicy na warsztatach kukiełkowych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do licznych odwiedzin naszej biblioteki, gdyż czynna jest nie tylko w ferie ale  cały rok.