W Bibliotece Publicznej w Gronkowie, w czasie ferii zimowych odbywały się zajęcia  dla dzieci. Podczas wspólnych spotkań uczestnicy mieli możliwość poznania przygód bohaterów książki Renaty Piątkowskiej pt. ,,Nie ma nudnych dni''. Głównemu bohaterowi książki, Maćkowi, uczniowi trzeciej klasy, każdy dzień przynosił nowe przygody. Niewątpliwie przyczyniała się do tego jego kilkuletnia siostra, Oliwka, która potrafiła czasami naprawdę skomplikować życie trzecioklasisty, ale też koledzy i czarnowłosa Matylda. Jeśli nawet dzień zaczyna się szaro i zwyczajnie, nigdy nie jest nudny.
W czasie warsztatów plastycznych uczestnicy wykonali laurki dla babci i dziadka, wesołe bałwanki i zimowe pejzaże. Bawili się w koło fortuny, grali w piłkarzyki i malowali różne kolorowanki.
Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do odwiedzania biblioteki.

ferie w bibliotece