W sierpniu 2019 roku, w Bibliotece Publicznej w Klikuszowej i w Bibliotece Publicznej w Lasku, jak co roku zrealizowane zostały zajęcia z cyklu „Wakacje z książką i nie tylko…”. W czasie ich trwania uczestnicy uczyli się sztuki origami, a także wykonywali różnego rodzaju przedmioty z papieru, co stanowiło znakomite ćwiczenie nabytych zdolności manualnych. Nie zabrakło oczywiście dobrej książki, którą w tym roku były „Wakacje Kajtka” oraz „Nudzimisie na wakacjach”. Przy współpracy Świetlicy Wiejskiej w Klikuszowej odbyły się również warsztaty kulinarne. Jedno z bardziej zajmujących działań stanowiły gry planszowe i bilard. Ostatni dzień wakacyjnych atrakcji upłynął pod znakiem pożegnalnego ogniska, w czasie którego nasi milusińscy piekli przepyszne kiełbaski, a następnie bawili się w chowanego i berka. Pogoda tego lata dopisała wspaniale. Dziękując wszystkim za miło spędzony czas, zapraszamy do częstego korzystania z zasobów naszych bibliotek.