W Konkursie Plastycznym pod hasłem „Niepodległość”,  który odbył się w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu, wzięły udział dwie czytelniczki Biblioteki Publicznej w Rogoźniku. Przekazały one do oceny prace, inspirowane książkami z księgozbioru popularnonaukowego, a powstałe w czasie  warsztatów plastycznych. Nagrodę otrzymała Wiktoria Bienias, natomiast wyróżnienie -  Aneta Moczarna. Wernisaż wystawy oraz wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 12 listopada 2019 w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu.

Gratulujemy!!!