Po raz kolejny w czasie zimowej przerwy w nauce, nasi najmłodsi czytelnicy świetnie się bawili w bibliotece. Tym razem poznawali przygody bohaterów opowieści Tove Janson pt. „Opowiadania z Doliny Muminków” . Wspólnie malowali postacie z książki, tworząc piękny plakat przedstawiający wioskę Muminków. Nie zabrakło dobrej zabawy z chustą animacyjną, rozgrywek planszowych i kalamburów. Na warsztatach krawieckich powstały śliczne przytulanki- sówki. Dużym zainteresowaniem cieszył się roztańczony, słodki „Dzień czekoladowy”. Uczestnicy mieli też możliwość obejrzenia nowego samochodu strażackiego OSP.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział w zajęciach i zapraszamy do częstych odwiedzin.