W czasie tegorocznych ferii zimowych Biblioteka Publiczna w Pyzówce wraz ze Świetlicą Wiejską w Pyzówce przygotowały dla młodych czytelników ciekawą formę spędzenia wolnego czasu. Podstawą każdego spotkania była książka. I tak zaczęliśmy od Kubusia Puchatka. Z bohaterem przeżyliśmy wspólną przygodę w świecie filmu animowanego, poznaliśmy tajniki techniki animacji poklatkowej oraz  warsztat pracy reżysera i animatora. Efektem końcowym było stworzenie filmu animowanego o Kubusiu Puchatku razem ze studiem Effata Anima Nie zabrakło również warsztatów plastycznych i teatralnych, a także kultury żywego słowa, czyli spotkania z poezją, której treść wyznaczył utwór Jana Brzechwy pt. „Ryby”.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za twórcze spędzenie wolnego czasu.