Dobiegł końca czas ferii zimowych, a wraz z nim miło spędzone chwile w bibliotekach. Uczestnicy spotkań literackich, filmowych, plastycznych mieli okazję poznać nowych bohaterów oraz ich przygody. Dzieci odgadywały znaczenie przysłów, nawet takich, które nie są używane na co dzień. Wyjaśnienie do nich odnajdywały w krótkich historyjkach Grzegorza Kasdepki   zebranych w książce ,,Co to znaczy…” Ponadto wiele pozytywnych emocji przyniósł im udział w zajęciach plastycznych, kalambury, a także zabawa w kółko i krzyżyk oraz w pomidora. Czytelnicy uczestniczyli również w spotkaniu edukacyjnym z językową platformą e-learningową FunEnglish. Za jej pomocą dzieci mogły stworzyć fiszki, zawierające obrazek i słowo. Ciekawym zestawieniem było łączenie śpiewu z grą interaktywną lub rebusową zgadywanką. Na zakończenie uczestnicy wykonali piękny plakat.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.