W Bibliotece  Publicznej  w Klikuszowej i w Lasku, jak co roku odbyły się "Ferie z książką i nie tylko..."  Dzieci spędziły wspólny czas na zabawach i grach. Podczas zajęć plastycznych,  słuchając bajki pt. „Zniknięcie babci” z wielkim zaangażowaniem wykonywały portrety swoich babć i dziadków.  Poza tym lepiły bałwanki z papieru i fantazyjnie je ozdabiały. Czytając "Małą encyklopedię Domowych Potworów" rysowały swojego "Obżarciucha', który na szczęście nie zjadł zdrowej sałatki owocowej, którą dzieci samodzielnie przygotowały.  Jak zawsze nie zabrakowało gier słownych i planszowych. Uśmiechom nie było końca. Dziękując za udział w zajęciach zapraszamy wszystkich do częstego odwiedzania naszych bibliotek, w których każdy znajdzie coś dla siebie.