Katalog on-line

Katalog on-line

Wolne Lektury

FunEnglish.pl

KiDN

PRCz

„Inwestycję zrealizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020”
Data zakończenia zadania 28.02.2017r.

 
Dofinansowanie zadań w ramach Programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek"
mkwc-logo.png
Liczba odsłon:1,851,725 Liczba wejść:106,825
stat4u

Napisz do nas

Po dłuższej przerwie została wznowiona działalność Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Bibliotece Publicznej w Ostrowsku. Seniorzy spotkali się kilka razy w bibliotece. Poruszali tematy związane z życiem codziennym oraz nawiązywali do ostatnio przeczytanych książek. Dzielili się spostrzeżeniami i rekomendowali kolejne lektury pozostałym, jak również wypożyczali następne woluminy.

         Dzięki nawiązaniu współpracy w Centrum Integracji Społecznej, które ma swoją siedzibę w budynku remizy OSP w Ostrowsku, udało się zorganizować 20 maja wspólny wyjazd na grilla.                                                                    Natomiast w dniu 26 maja z okazji Dnia Matki seniorzy mieli możliwość spotkania się w bibliotece. Przebiegło ono w miłej atmosferze. Panie otrzymały pamiątkową różę, ręcznie robioną na tę okazję.

         Bardzo cieszy fakt, iż grono klubu nieustannie się powiększa. Zachęcamy kolejne osoby do dołączenia i udziału w spotkaniach, mając na uwadze słowa Henryka Sienkiewicza:

,,Gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie wygra...”